29 Temmuz 2011 Cuma

Happy Friday!


Cumartesileri o kadar özlüyorum ki Cumaya bile özlem duyuyorum, bu yüzden Cumalar hep mutlu. Yine çok stresli bir hafta bitiyor, az kaldı, çok az.
Ben gerildikçe içerideki minik ayaklarıyla beni uyarıyor  yeter diye. O zaman çok üzülüyorum bu stresi ona nasıl yaşatırım diye.
Fotoğrafı çeken sevgili arkadaşım Chilek'e teşekkürlerimle, bu gün de böyle giyindik biz:))

28 Temmuz 2011 Perşembe

Şu Halime Bakmadan...

Şişmiş ayaklarıma, tam tur belime bakmadan çimlerde bir de fotoğrafımı çekiyor arkadaşım Chilek. Öyle kocaman ki her yerim göbek küçük kalmış diyebiliriz:)

26 Temmuz 2011 Salı

Hamilelik Halleri - 6,5 AyAldığım 9,5 kilonun özellikle çoğunu ilk 3,5 ayda aldım. Riskten dolayı hareketlerim oldukça azalmıştı. bu nedenle nasıl olduğunu bile anlayamadan hızla aldım o kiloları. Bundan sonra noolur bilmiyorum ama:) şu anki durumumum budur.

Geçen 6,5 ay boyunca neredeyse hiç sağlıklı bir uyku alamadım. Uykusuzluktan sürekli şiş gözlerle geziyorum. Bebek doğduktan sonra hiç uyuyamayacağımı düşündükçe de korkuyorum açıkcası nasıl dayanacağım diye.

Bebeğin henüz bir ismi hatta isim listesi bile yok. Bakalım zamanla olur diye bir rahatlıktır gidiyor:)

22 Temmuz 2011 Cuma

Karın Çatlakları İçin

Neredeyse 2.- 3. aydan itibaren karın çatlakları için L'occitane'ın saf shea yağını kullanıyorum. Kesinlikle muhteşem. Akşam sürüp uyuyorum, sabah kalktığımda bile inanılmaz nemli oluyor. Ayrıca bebe yağları ve vaselin de kullanıyorum arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine. Sadece karnıma değil bacaklarıma da sürüyorum.
Umarım hiç çatlağım olmaz çünkü bu aydan sonra başlarmış çatlaklar.
Biraz pahalı gibi görünse de üye kartı aldığınızda doğum gününüzde bir ürün fiyatına iki tane alabiliyorsunuz. ayrıca her ayın son gününde indirimleri oluyor.
Mutlaka deneyin.

21 Temmuz 2011 Perşembe

HAMİLELİK HALLERİ

Uzuuunn zamandır bloğuma hiç iyi bakmıyorum. Arkadaşlarım hep unuttular beni. İşler o kadar yoğunlaştı ve motivasyonum o kadar düştü ki bir türlü planladığım şeyleri yazamıyordum.
Yine de vermek istediğim bir haber var ki 6,5 aylık hamileyim. İlk aylar, riskten dolayı oldukça zor geçti. 5. ayda belimde bir sinir sıkışması yaşadım ve 1 hafta kadar hiç hareket edemedim. Doktor tek çözümün yüzme olduğunu söyleyince şimdi haftada 2 veya 3 defa yüzmeye çalışyıroum ve hakikaten çok faydasını gördüm.Yukarıdaki fotoğraflar ise1 ay öncesine ait.